Intenzivní zesvětlující sérum noční péče o pleť, působící proti hnědým skvrnám, který zároveň respektuje citlivou pokožku. 

Účinnost:

 White Objective Sérum, noční péče o pleť s patentovanou složkou W.O.® zesvětlí, vyhladí a rozzáří pleť. Pomáhá odstraňovat hnědé skvrny a zabraňuje jejich opětovnému objevení.

 Postupně uvolňovaný vitamin C (má tak delší účinnost) omezuje počet melaninových pigmentů ve vrchní vrstvě pokožky (epidermis), snižuje nadměrnou pigmentaci a pomáhá předcházet další tvorbě skvrn.

 Patent W.O.®, ovlivňuje hlavní mechanismy, které způsobují pigmentaci pokožky. Toto originální vícenásobné působení zajišťuje optimální zesvětlování pleti a má i preventivní účinek.

 Intenzivní „peelingový“ účinek kyseliny glykolové spouští odstraňování silně pigmentovaných buněk, zesvětluje hnědé skvrny a odhaluje zářivou tvář.

 „Gelová“ konzistence výrobku White Objective Sérum je obzvlášť příjemná a osvěžující. Pokožka je světlejší, hladká a zářivá.

Návod k použití:

 White Objective Sérum naneste večer na tvář a krk po vyčištění pleti, nejlépe White Objective H2O. Poté můžete použít váš obvyklý noční krém.

 White Objective Sérum může být použit přímo na hnědé skvrny.

 Vynechejte okolí očí. Obzvlášť pokud máte citlivou pleť, můžete po aplikaci pocítit jemné štípání, které je však pouze dočasné. Sérum se může časem mírně zabarvit. Je to normální proces, který souvisí s přítomností koncentrovaných činidel, které jsou v přípravku obsaženy kvůli optimálnímu účinku. 

Vlastnosti:
Bez parfému.
30 ml tuba.


Složení:
WATER (AQUA), ALCOHOL DENAT., GLYCOLIC ACID, SODIUM HY- DROXIDE, ASCORBYL GLUCOSIDE, BUTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, LYSINE AZELATE, ANDROGRAPHIS PANICULATA LEAF EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, HEXAPEP-TIDE-2, RHAMNOSE, MANNITOL, XYLITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, AMMONIUM ACRYLOYL DIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYSORBATE 20, SODIUM METABISULFITE.

LÉKÁRNA CENTRUM
Mgr. Miloslav Buchta
V Jirchářích 62/2
40001 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
+420 475 210 959
+ 420 475 207 623
FAX +420 475 210 959
28710142
DIČ CZ28710142