PRO KOHO JE? Pro ženy v období menopauzy, které chtějí bojovat proti důsledkům zpomalení hormonální aktivity na kontury očí a rtů: ztráta hutnosti a ochabování pleti.
Liftingový efekt pro oblast očních kontur i rtů.

ÚČINNOST

Aby lépe poruzuměly tomu, jak se působením času mění úsměv a pohled, provedly Laboratoře Vichy první vývojovou analýzu rtů a očí. Tato analýza umožnila na 400 ženách změřit zakřivení, úhel a délku vrásek, které se objevují v konturách těchto zón současně. Bylo tak prokázáno, že rty a oči s věkem procházejí stejnou vertikální deformací. Mezi 30 a 50 lety se koutky úst a vrásky v očním okolí propadly a prodloužily. Tento pokrok tak umožnil jasně ukázat unikátní spojení aktivních látek: Proteicu Gf, nepostradatelného proteinu podílejícího se na strukturované obnově kůže a stimulaci růstových faktorů a Pro-Xylanu, jenž zpevňuje podpurné tkáně, zásobárny růstových faktorů.* Pro posílení účinku v zóně kontur očí a rtů jsou tito skuteční "obnovovatelé tkání" spojení s Eperulinem, aktivní látkou pocházející z jednoho z nejodolnějších stromu Amazonského pralesa. Tato látka, testovaná in vitro, prokázala svou schopnost odstraňovat pigmentaci a rozšířování cév kůže, což umožňuje odstranit kruhy a váčky pod očima. Obnovuje kontury rtů a otevírá Váš pohled. *Test in vitro.

Vyhlazení kontur očí: 32%.
Vyhlazení horního rtu: 25%.
Klinické měření, 40 subjektů, 6 týdnů. 

Pleť v oblasti kontur rtů a úst se zdá vyhlazenější (84 %) a komfortnější (92 %). 
Sebehodnocení, 51 žen.

Návod k použítí: 

Aplikujte denně ráno a večer na oblast kontur rtů a očí.

TOLERANCE

Hypoalergenní formule byla testována pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou. Formule obohacená Termální vodou z Vichy se zklidňujícím a regeneračním účinkem. Bez parfemace. Bez parabenů.

POTĚŠENÍ


Ergonomický tvar aplikátoru se přesně přizpůsobuje konturám rtů a oka pro ultrarychlou a ultrasnadnou aplikaci. Aplikátor, vyrobený ze slitiny kovu vybraných pro svou bezpečnost a osvěžující schopnosti, zajišťuje pocit zklidnění při každém nanesení přípravku. Účinek testovaný více než 50 ženami v období menopauzy byl jednohlasně přijat: 81 % žen oceňuje jeho neuvěřitelnou svěžest. (Sebehodnocení, 52 žen) 
Aplikátor nanáší špičkovou texturu s okamžitým kompenzačním účinkem: bohatý, hutný krém, který se při aplikaci mění na svěží, nemastný gel pro pocit komfortu a zklidnění.

LÉKÁRNA CENTRUM
Mgr. Miloslav Buchta
V Jirchářích 62/2
40001 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
+420 475 210 959
+ 420 475 207 623
FAX +420 475 210 959
28710142
DIČ CZ28710142