PRO KOHO JE? Pro ženy v období menopauzy, které chtějí bojovat proti důsledkům zpomalení hormonální aktivity na pleť: ztráta hutnosti, objemu a proporcí obličeje - Normální až smíšená pleť.
Vyplněné tváře, vyrýsované kontury obličeje a zpevněný krk.

ÚČINNOST

30 let zkušeností v tkáňovém inženýrství umožnilo laboratorně prokázat nepostradatelnou roli některých proteinu při obnově kůže. Laboratoře Vichy vytvořily technologii tkáňové obnovy, která umožňuje obnovit vrstvy kůže za 10 dní*. * Test in vitro 
Této inovace bylo možné dosáhnout unikátním spojením aktivních látek: Proteicu Gf, nepostradatelnému proteinu podílejícímu se na strukturované obnově kůže a stimulaci růstových faktoru a Pro-Xylanu, jenž zpevňuje podpurné tkáně, zásobárny růstových faktorů. *Test in vitro. 
Neovadiol Gf je první péče od Vichy s prokázaným působením na 3 klíčové zóny identity žen v období menopauzy. Výsledek: tváře jsou vyplněny, krk zpevněn a kontury vyrýsovány. Tato péče mimo jiné zklidňuje kožní tkáně a zpevňuje rysy obličeje. *Test in vitro.

Účinnost na 3 klíčových zónách obličeje: 
Vyplněné tváře,
Zpevněný krk,
Vyrýsováné kontury obličeje.

Návod k použití:

Aplikujte každý den ráno a/nebo večer. Proto, aby byla co nejlépe adaptovaná Vašemu typu pleti, existuje tato péče ve dvou variantách - pro normální až smíšenou pleť a pro suchou pleť.

TOLERANCE

Hypoalergenní formule byla testována pod dermatologickou kontrolou. Formule obohacená Termální vodou z Vichy se zklidňujícím a regeneračním účinkem. Bez parabenů.

POTĚŠENÍ

Výjimečná textuta kombinuje komfort intenzivní výživy a svěžest tajícího, nemastného a nelepivého krému. Potěšení a účinnost ale překračují práh pleti. Díky zcela nové studii Kvalita života (Qualité de vie) Laboratoře Vichy prokázaly, že Neovadiol Gf je skutečná péče pro zdraví: vyjma příznivých účinku na pleť, má jeho používání pozitivní vliv na psychiku žen procházejícíh obdobím menopauzy. Neovadiol Gf každý den zlepšuje jejich pohodu: méně návalů horka a méně problému se spánkem. Úroveň kvality života žen v období menopauzy se tedy přibližuje kvalitě života žen, které v obdobím menopauzy neprocházejí.

LÉKÁRNA CENTRUM
Mgr. Miloslav Buchta
V Jirchářích 62/2
40001 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
+420 475 210 959
+ 420 475 207 623
FAX +420 475 210 959
28710142
DIČ CZ28710142