PRO KOHO JE? Pro všechny ženy jakéhokoli věku, typu a odstínu pleti. Na všechny druhy tmavých skvrn: pigmentové skvrny, skvrny vzniklé vlivem UV záření, skvrny v důsledku stárnutí, skvrny po akné.

První intenzivní korektor proti všem typům tmavých skvrn. I pro citlivou pleť.

ÚČINNOST

Technologie DRM Bright™ + LHA : poprvé v rámci péče je použita první generace aktivních látek schopných proniknout k nejhlubšímu zdroji tmavých skvrn, do dermis, a zabránit tak jejich vzniku. Komplex  DRM Bright™ je trojice aktivních látek vybraných pro svou komplementaritu a synergický efekt: Eperulin + Procystein + Vitamin Cg. Tohle trio působí proti pigmentaci, proti zánětům a funguje jako antioxidant. Účinnost testována na revolučním modelu umělé kůže s pigmentovými skvrnami.

Již za 7 dní je pleť více sjednocená a rozjasněná.
Po 1 měsíci je účinnost proti tmavým skvrnám klinicky měřena.
Po 2 měsícíh jsou tmavé skvrny výrazně zmírněny, a to až o 2 odstíny. Výsledky potvrzené samotnými ženami:
Pleť je transparentní 80%
Pleť je  sjednocená 83%

Návod k použití:

Přípravek Idéalia Pro Intenzivní korektor proti tmavým skvrnám je možné používat u většiny typů pleti samostatně  (výjimku tvoří suchá pleť, jejíž pocit komfortu se může zvýšit současnou aplikací vyživující péče nebo aplikací před obvyklou denní nebo noční péčí). Aplikujte ráno a večer jemnými vyhlazujícími pohyby, V letním období se výrazně doporučuje přípravek aplikovat pod péči solární ochrany.

TOLERANCE

Pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Hypoalergenní formule, bez parabenů, testováno pod dermatologickou kontrolou na citlivé pleti. Obohaceno Termální vodou z Vichy se zklidňujícím a regeneračním účinkem.

POTĚŠENÍ

Aktivní textura s dvojím působením - na povrchu a v hloubce pleti.
Její složení na pomezí emulze s séra jí umožňuje proniknout spolu s komplexem účinných látek hluboko
do pokožky a zároveň ji hydratovat po dobu až 24 hodin. Je lehká a svěží. Textura je obohacena diakalyty a perletí s okamžitým zkrášlujícím účinkem a dodává pleti okamžitý sjednocený a rozjasněný vzhled.

LÉKÁRNA CENTRUM
Mgr. Miloslav Buchta
V Jirchářích 62/2
40001 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
+420 475 210 959
+ 420 475 207 623
FAX +420 475 210 959
28710142
DIČ CZ28710142