PRO KOHO JE? Fluidní korekční make-up spojuje vysokou koncentraci pigmentů pro optimální krytí s velmi dobře roztíratelnou texturou, která je tak lehká, že splývá s pletí, zajišťuje přirozený výsledek nalíčení a naprostý komfort po celý den.
Dokonalé krytí po dobu 16h s texturou nahé pleti. Matný vzhled.

ÚČINNOST

Formule fluidního korekčního make-upu spojuje vysokou koncentraci pigmentů pro optimální krytí s velmi dobře roztíratelnou texturou, která je tak lehká, že splývá s pletí, zajišťuje přirozený výsledek nalíčení a naprostý komfort po celý den. V kontaktu s epidermis textura taje a nabízí tak dokonalé rozetření barvy a překrytí nedokonalostí pleti bez nánosu či efektu masky. 
Tento make-up nabízí trojí působení: vysokou krycí schopnost po dobu 16h + autentický výsledek nalíčení + optimální komfort: 24h hydratace. 
1. 30% koncentrovaných pigmentů pro dokonalé krytí.
2. Pigmenty "soft-focus" pro zamaskování nedokonalostí pleti s výsledkem nalíčení srovnatelným s bežným make-upem. 
3. Obohacen glycerinem a olejem rostlinného původu, který zajišťuje klouzavý pocit při nanášení, fluidnost a komfort. Textura se v kontaktu s teplem pleti "rozpouští" a vytváří velmi tenkou vrstvu, která nezdůrazňuje vrásky a nezanechává na pleti mastný film. Vzhled pleti je zcela sjednocen a pleť vypadá jako "nahá".

Nedokonalosti pleti jsou zcela překryty, pleť je bez viditelných předělů a silných nánosu make-upu. Je sjednocená, zářivá, vláčná, v pohodlí, a bez efektu masky.

Návod k použití:

1. Korekční make-up naneste konečky prstů nebo pomocí houbičky, rozetřete lehkými pohyby od středu obličeje ke stranám. V místech drobných nerovností naneste větší množství a jemným poklepáváním rozetřete. 
2. Rozetřete do ztracena kolem uší, krku a na čele pro přirozený vzhled líčení.
3. Opakujte až do dosažení požadovaného krytí.

TOLERANCE

Hypoalergenní formule s vysokou tolerancí byla testována pod dermatologickou kontrolu na citlivé pleti. Nekomedogenní, bez parfemace, SPF 35. 24h hydratace.

POTĚŠENÍ

Poddajná, pružná textura na pleti taje, dodává pocit "nahé pleti" a optimálního komfortu. Lehká a zároveň krycí textura přináší smyslový zážitek lehkého make-upu s optimálním krytím pro potěšení z líčení.

LÉKÁRNA CENTRUM
Mgr. Miloslav Buchta
V Jirchářích 62/2
40001 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
+420 475 210 959
+ 420 475 207 623
FAX +420 475 210 959
28710142
DIČ CZ28710142