PRO KOHO JE? Za účelem sledování vývoje vrásek s přesnotí a spolehlivostí, které doposud nebylo dosaženo, byla poprvé provedena exkluzivní studie na týchž ženách trvající 20 let. Na základě analýzy chování kůže Vichy jasně prokazuje existenci 3 typu vrásek: embryonálních, reverzibilních a permanentních. Pro pomoc pleti v boji proti různým typům vrásek spojily Laboratoře Vichy Retinol, účinnou inovativní aktivní látku proti vráskám, jejíž účinek je patrný po 2 měsících používání, a Adenosin pro zvýšení účinnosti Retinolu a vytvořily Retinol A. Tato péče obohacená kyselinou hyaluronovou Vám umožňuje efektivně působit na různé typy vrásek.
Účinný přípravek proti vráskám na všechny typy vrásek: embryonální, reverzibilní, permanentní.

ÚČINNOST

Za účelem sledování vývoje vrásek s přesnotí a spolehlivostí, které doposud nebylo dosaženo, byla poprvé provedena exkluzivní studie na týchž ženách trvající 20 let. Na základě analýzy chování kůže Vichy jasně prokazuje existenci 3 typu vrásek: embryonálních, reverzibilních a permanentních. Pro pomoc pleti v boji proti různým typům vrásek spojily Laboratoře Vichy Retinol, účinnou inovativní aktivní látku proti vráskám, jejíž účinek je patrný po 2 měsících používání, a Adenosin pro zvýšení účinnosti Retinolu a vytvořily Retinol A. Tato péče obohacená kyselinou hyaluronovou Vám umožňuje efektivně působit na různé typy vrásek.

Výsledky viditelné již po 4 dnech:* (*Sebehodnocení týkající se vyhlazení a kvality pleti, 109 žen) 
- Permanentní vrásky vyplněny za 1 měsíc. (Klinické měření, 42 žen) 
- Reverzibilní vrásky vypnuté v průběhu dne. 
- Embryonální vrásky odstraněné. 
92% žen má vyhlazenou pleť.* 
90% žen potvrzuje, že přípravek na pleti zanechává příjemný pocit.**
*Sebehodnocení, 49 žen, 4 týdny. 
**Sebehodnocení 49 žen, okamžitě.

Návod k použití:

Aplikujte každé ráno na obličej, vyhněte se okolí očí.

TOLERANCE

Za účelem sledování vývoje vrásek s přesnotí a spolehlivostí, které doposud nebylo dosaženo, byla poprvé provedena exkluzivní studie na týchž ženách trvající 20 let. Na základě analýzy chování kůže Vichy jasně prokazuje existenci 3 typu vrásek: embryonálních, reverzibilních a permanentních. Pro pomoc pleti v boji proti různým typům vrásek spojily Laboratoře Vichy Retinol, účinnou inovativní aktivní látku proti vráskám, jejíž úcinek je patrný po 2 měsících používání, a Adenosin pro zvýšení účinnosti Retinolu a vytvořily Retinol A. Tato péče obohacená kyselinou hyaluronovou Vám umožňuje efektivně působit na různé typy vrásek.

POTĚŠENÍ

Tato péče Vám nabízí pocit komfortu při každé aplikaci a pohodlí pleti po celý den.

LÉKÁRNA CENTRUM
Mgr. Miloslav Buchta
V Jirchářích 62/2
40001 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
+420 475 210 959
+ 420 475 207 623
FAX +420 475 210 959
28710142
DIČ CZ28710142