PRO KOHO JE? Pro ženy v období menopauzy, které trpí ztrátou hutnosti pleti a mdlým vzhledem v důsledku zpomalení hormonální aktivity.
První BB krém od Vichy pro zralou plet: péče pro bezchybnou pleť.

ÚČINNOST

Neovadiol Lumière, první BB krém (blemish balm) od Vichy pro zralou plet, spojuje účinek zhutnění a rozzáření pleti podopořený nevysušujícími minerály, které pleť zkrášlují. Tato účinná péče proti stárnutí byla navržena speciálně pro ženy v období menopauzy za účelem okamžitého projasnění pleti - bez kompromisu na výživu, jež je pro pleť v období menopauzy obzvláště důležitá. 
Neovadiol Lumière spojuje Proteic Gf, který stimuluje růstové faktory kůže, a Pro-Xylane pro posílení podpory tkání. Toto spojení stimuluje obnovu tkání, zejména na úrovni dermo-epidermálního spojení, zásadního místa pro kvalitu a hutnost podpurné tkáně Vaší zralé pleti. 
Neovadiol Lumière navíc obsahuje pigmenty a ružovou perlet, jež sjednocují vzhled Vaší pleti a přinášejí jí přirozený naružovělý nádech a zdraví. Znovu objevte zhutněnou, redefinovanou, vyživenou, vyhlazenou pleť zářící zdravím. 
* Klinická studie, 200 žen, 3 měsíce.

3 klíčové zóny obličeje jsou redefinovány: 
vyplněné tváře, zpevněný krk, vyrýsováné kontury.* Jas pleti je obnoven pro přirozený, zdravý vzhled po celý den.
* Klinický test, 200 žen, 3 měsíce.

Návod k použití:

Aplikujte přímo na čistou, suchou pleť nebo na sérum jako denní krém. Jako péče proti stárnutí se Neovadiol Lumière používá každý den: v zimě pro oživení mdlé pleti, při příchodu hezkého počasí pro rozjasnění vzhledu pleti a po létě pro prodloužení zářivého nádechu pleti. Neovadiol Lumière je k dostání pouze v jednom odstínu, vyhovuje všem typům citlivé pleti, normální až smíšené, suché až velmi suché pleti, a 76 % barev pleti - velmi světlé, světlé či tmavé. 
*Test in vitro.

TOLERANCE

BEZ PARABENŮ, hypoalergenní formule byla testována na 100% citlivé pleti. Obohaceno Termální vodou z Vichy se zklidňujícím a regeneračním účinkem. Nekomedogenní.

POTĚŠENÍ

Zářivý vzhled nahé pleti a výživná, komfortní textura splňuje požadavky žen v období menopauzy.

LÉKÁRNA CENTRUM
Mgr. Miloslav Buchta
V Jirchářích 62/2
40001 Ústí nad Labem

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00
+420 475 210 959
+ 420 475 207 623
FAX +420 475 210 959
28710142
DIČ CZ28710142